Trzeba za nie naprawdę słono zapłacić - najdroższe produkty spożywcze i dania świata

Niektóre przysmaki są tak rzadkie i trudne do zdobycia, a przy tym tak cenione przez smakoszy, że ich ceny szybują w górę, osiągając niewiarygodne pułapy. Za co trzeba zapłacić najwięcej? Oto kilka produktów wartych fortunę.
Grzyby Matsutake Grzyby Matsutake Fot. iStock

Trzeba za nie naprawdę słono zapłacić - najdroższe produkty spożywcze i dania świata

Niektóre przysmaki są tak rzadkie i trudne do zdobycia, a przy tym tak cenione przez smakoszy, że ich ceny szybują w górę, osiągając niewiarygodne pułapy. Za co trzeba zapłacić najwięcej? Oto kilka produktów wartych fortunę.

Wołowina Wagyu

Wołowina WagyuFot. iStock

Wagyu to nazwa odnosząca się do kilku ras japońskich krów mięsnych. Pozyskiwane z nich mięso uważane jest za jeden z najsmaczniejszych rodzajów wołowiny na świecie.

Zwykle wołowinę rozróżnia się według nazw regionów, w których hodowane jest bydło. Podobnie jak prawdziwy szampan wyróżnia się wśród win musujących, tak najdroższa i najlepsza spośród japońskich mięs jest zdaniem smakoszy wołowina Kobe.

Dlaczego to mięso jest tak pyszne? To dzięki marmurkowatym przerostom tłuszczu, który w trakcie przyrządzania wytapia się, sprawiając, że mięso nabiera miękkości. Za kilogram tego rarytasu trzeba jednak zapłacić nawet 2 tysiące złotych.

Zdjęcie Chodzież Komplet talerzy Akcent 18 elementów 2K9716 Zdjęcie FLORINA KOMPLET TALERZY 6/18 DMUCHAWEC Zdjęcie Mondex Komplet talerzy fala - 18cz HTDC4288
Chodzież Komplet talerzy Ak... FLORINA KOMPLET TALERZY 6/1... Mondex Komplet talerzy fala...
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Zupa z ptasich gniazd Zupa z ptasich gniazd Fot. iStock

Jadalne ptasie gniazda i przyrządzana z nich zupa

Zupa z jaskółczych gniazd to przysmak, który naprawdę powstaje na bazie gniazd salangan - ptaków należących do rodziny językowatych. To nie są gniazda z patyków i gałązek, jakie wyobrażamy sobie, myśląc o ptasich "domach". Przypominają one nieco ceramiczne miseczki, a powstają głównie ze... śliny ptaków.

Zupa z ptasich gniazdFot. iStock

Zupa z ptasich gniazd popularna jest w Chinach już od ponad 400 lat. Przysmak zbiera się jednak przede wszystkim w Indiach, Birmie, Tajlandii czy Malezji, gdzie gnieżdżą się owe ptaki.

Bardzo cenne są gniazda białe, które powstają wyłącznie ze śliny salangan. Jeśli pojawi się w nich jakaś domieszka, np. wodorostów, stają się tańsze (choć wciąż nie należą do najtańszych produktów). Najcenniejsze są jednak gniazda czerwone, charakteryzujące się czerwonymi przebarwieniami, które znajduje się niekiedy w wapiennych jaskiniach na terenie Tajlandii.

Choć może nie brzmi to jak najlepszy pomysł na danie, za miseczkę tej zupy trzeba zwykle zapłacić od 100 do 400 złotych. Cena za kilogram jadalnych ptasich gniazd dochodzi zaś do 8 tysięcy złotych za gniazda białe i nawet 40 tysięcy złotych za rzadkie gniazda czerwone.

Niegdyś zbiór tego azjatyckiego rarytasu był utrudniony ze względu na to, że ptaki gnieździły się często w niedostępnych, wysokich jaskiniach. Obecnie dla kolonii salangan tworzy się specjalne budowle, w których mogą się gnieździć, by smakoszom lubującym się w zupie z jaskółczych gniazd nie zabrakło głównego składnika.

Zdjęcie FLORINA Waza (2W1577) Zdjęcie HENDI Waza na zupę DI DIM 3L Zdjęcie HENDI WAZA NA ZUPĘ Z POKRYWKĄ 434208
FLORINA Waza (2W1577) HENDI Waza na zupę DI DIM 3L HENDI WAZA NA ZUPĘ Z POKRYW...
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Porównaj ceny >
źródło: Okazje.info
Ser pule Ser pule Źródło: Great Big Story/ You Tube; Grafika: A. Gadaliński

Ser pule

Wbrew pozorom producentami najdroższego sera wcale nie są Francuzi, Holendrzy czy Włosi. Pochodzi on z Serbii i jest produkowany z mleka oślic. Za kilogram trzeba jednak zapłacić sporo, bo nawet 4 tysiące złotych.

Ser pule - bo o nim mowa - wytwarzany jest według trzymanej w sekrecie receptury. Wiadomo tylko tyle, że do wyprodukowania jednego kilograma tego rzadkiego rarytasu potrzeba aż 25 litrów mleka (w przypadku mleka krowiego jest to zwykle około 10 litrów).

Zdjęcie Deska do sera trójkątna + nóż Zdjęcie NUOVA R2S Krajalnica bambusowa do sera z nożami 810 WOCH Zdjęcie TOPICO Zestaw do sera KAAS
Deska do sera trójkątna + n... NUOVA R2S Krajalnica bambus... TOPICO Zestaw do sera KAAS
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Kopi Luwak Kopi Luwak Fot. iStock

Kopi Luwak

Jedną z najdroższych i - zdaniem smakoszy - również najlepszych kaw świata zawdzięczamy małym zwierzętom, zwanym łaskunami lub cywetami. Mają one słabość do owoców kawowca i z przyjemnością raczą się najdorodniejszymi sztukami. Nie trawią jednak nasion, które po przejściu przez przewód pokarmowy zwierzęcia są zbierane przez mieszkańców wysp indonezyjskich, oczyszczane i sprzedawane jako "kopi luwak".

Okazuje się, że pobyt w brzuchu łaskuna im służy. Nadtrawione tracą goryczkę, a ich smak nabiera łagodności.

Choć sposób pozyskiwania tychże ziaren nie jest może szczególnie atrakcyjny, kilogram Kopi Luwak jest dosyć drogi. Kosztuje nawet do 4 tysięcy złotych. Skąd ta cena? Nie tylko ze względu na smak kawy, ale również dlatego, że rocznie pozyskuje się jej niewiele, bo około 300-400 kilogramów.

Zdjęcie Bosch MKM 6003 Zdjęcie DeLonghi KG 40 Zdjęcie GRAEF CM 900
Bosch MKM 6003 DeLonghi KG 40 GRAEF CM 900
Porównaj ceny > Porównaj ceny > Porównaj ceny >
źródło: Okazje.info
Grzyby Matsutake Grzyby Matsutake Fot. iStock

Grzyby matsutake

W Polsce zwane gąskami sosnowymi, zaliczane są obecnie do gatunku wymarłego. W Azji, przede wszystkim w Chinach i Japonii, uważane są za przysmak, a ze względu na to, że występują bardzo rzadko (między innymi z powodu zarazy, która zaatakowała drzewa żyjące z nimi w symbiozie), trzeba za nie słono zapłacić.

Kilogram grzybów matsutake kosztuje bowiem około 8-10 tysięcy złotych. Zwykle sprzedawane są w pudełeczkach, w których znajduje się po kilka grzybów. Mimo wysokich cen Japończycy sięgają po nie, zwłaszcza celebrując wyjątkowe okazje.

Zdjęcie BOTTI DOMENICA FD-770 Zdjęcie Concept SO-1060 Zdjęcie GALLET DES 117
BOTTI DOMENICA FD-770 Concept SO-1060 GALLET DES 117
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Białe trufle Białe trufle Fot. iStock

Białe trufle

Każdy miłośnik kulinariów o truflach przynajmniej słyszał. Te rosnące pod ziemią bulwiaste grzyby, gdy odpowiednio dojrzeją, nabierają wyjątkowego aromatu, za który są tak cenione przez smakoszy.

Niektórzy określają go jako aromat zbliżony do czosnku, innym przywodzi na myśl drzewo sandałowe. Do poszukiwań trufli "zatrudnia się" więc zwierzęta o czułym powonieniu - świnie lub psy.

Do najcenniejszych odmian należą trufle białe oraz czarnozarodnikowe. Pierwsze z nich występują przede wszystkim na terenie Włoch (zwłaszcza w miejscowości Alba, położonej w regionie Piemont) i Chorwacji. Za kilogram trzeba zapłacić nawet ponad 15 tysięcy złotych. Drugie można znaleźć na terenie Francji, Niemiec, Hiszpanii, a niekiedy również w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii. Są mniej więcej o połowę tańsze od trufli białych.

Zdjęcie Alessi Komplet noży Mami Zdjęcie Komplet 5 noży w czerwonym bloku GKB-52CR Global Zdjęcie Wusthof CULINAR Blok noży 9836
Alessi Komplet noży Mami Komplet 5 noży w czerwonym ... Wusthof CULINAR Blok noży 9...
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Szafran Szafran Fot. iStock

Szafran

Szafran nadaje daniom nie tylko charakterystyczny aromat, ale również piękną, żółtą barwę. Przyprawa ta to nic innego jak wysuszone znamiona - części słupków znajdujących się wewnątrz kwiatu krokusów hodowlanych. Zbierane są, gdy roślina odpowiednio dojrzeje, najlepiej o poranku, tuż po tym, jak kwiaty się rozchylą. Następnie znamiona są suszone.

Za kilogram najlepszej jakości szafranu trzeba zapłacić nawet 30 tysięcy złotych, co czyni go jedną z  najdroższych przypraw świata. Dlaczego jest taki drogi? Dlatego, że uprawa jest bardzo pracochłonna, a z jednego hektara plantacji można pozyskać zaledwie około 20 kilogramów przyprawy. By uzyskać jeden kilogram szafranu, potrzeba około 150 tysięcy kwiatów.

Zdjęcie BRABANTIA Stojak + 7 słoików na przyprawy CHROM 298202 Zdjęcie Gamm Stojak na Przyprawy 127469515 Zdjęcie Stojak z pojemnikami na przyprawy - 16 szt. 124504
BRABANTIA Stojak + 7 słoikó... Gamm Stojak na Przyprawy 12... Stojak z pojemnikami na prz...
Porównaj ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Biały kawior Biały kawior Fot. iStock

Biały kawior

Kawior to produkt, który - w zależności od jakości - osiąga bardzo różnorodne ceny. Za słoiczki najtańszego rodzaju zapłacimy około 10-20 złotych, za opakowanie najdroższego zaś tyle, ile kosztuje nowy samochód.

Irański biały kawior Almas (czyli "diament"), zwany również kawiorem carskim, pozyskiwany z bieługi, to najrzadszy i najdroższy kawior świata. Za kilogram trzeba zapłacić około 25 tysięcy dolarów (a więc około 100 tysięcy złotych), ale nie można go kupić wszędzie. Sprzedawany jest w nielicznych sklepikach, opakowany w pudełeczka z 24-karatowego złota.

Zdjęcie Mariall Design Obrus biały OAM1 150x240 Zdjęcie Mariall Design Obrus biały OC2 140x240 Zdjęcie Mariall Design Obrus biały OC4 150x260
Mariall Design Obrus biały ... Mariall Design Obrus biały ... Mariall Design Obrus biały ...
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info
Skomentuj:
Trzeba za nie naprawdę słono zapłacić - najdroższe produkty spożywcze i dania świata
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX